TÜSİAD SD² Etkinlikler

Tarım ve Gıda Sektöründe Teknoloji Buluşması

TÜSİAD SD2 Dijital Platformu ile teknolojiyi kullanan ve tedarik eden şirketler arasında etkileşimi artırmak için sektör dikeylerinde teknoloji buluşmalarına devam ediyoruz.

Ülkemiz tarım ve gıda sektörünün yarattığı katma değerin artırılması için değer zincirinin tamamında dijital teknolojilerin geliştirilmesi ve kullanımının cesaretlendirilmesi büyük önem taşımaktadır. Bu çerçevede, teknolojiyi kullanan ve tedarik eden şirketler arasında etkileşimi artırmak için Türk Traktör desteğiyle 22 Kasım’da 10.00-12.30 arasında İstanbul’da Tarım ve Gıda Sektöründe Teknoloji Buluşması etkinliği düzenlenecektir.

Etkinlikte tarım ve gıda değer zincirinde (tarım, gıda ve içecek sanayi, ambalaj gibi) faaliyet gösteren kullanıcılar ve çözümü olan tedarikçiler ağırlanacaktır.

Sınırlı sayıda Teknoloji Kullanıcısı ve Tedarikçisi şirketi davet ederek buluşturulacak demoday formatındaki etkinliğin ilk bölümünde TÜSİAD SD2 Dijital Platformu’nda yer alan teknoloji tedarikçileri dijital çözümlerini sunacaklar ve akabinde serbest networking gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, Teknoloji Kullanıcılarının ve Tedarikçi Paketi’ne sahip Teknoloji Tedarikçisi üyelerin katılımına açıktır.

Detaylı programı ve mekanı bilahare paylaşılacak etkinliğimize sizin ya da şirketinizden ilgili yetkililerin katılımından memnuniyet duyacağız.

Önümüzdeki dönemde farklı sektörler için düzenleyeceğimiz etkinlikler için bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Tarih: 22 Kasım 2023, Çarşamba
Etkinlik Başlangıç Saati: 10:00
Etkinlik Bitiş Saati: 12:30
Yer: İstanbul

İlginiz için teşekkür ederiz.

📣Etkinlik için kayıtlar sona erdi.

👤Gelecek özel etkinliklerden öncelikli olarak haberdar olmak ve davetli katılmak için TÜSİAD SD² Dijital Platformu’na üye olarak farklı paketlerden yararlanabilirsiniz.

🔗https://tusiadsd2.org #tusiadsd2 #step #dijitaldönüşüm