Bu anketi doldurarak Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) Destekli SD² Çağrı Paketi’nden yararlanmak için başvuru yapmaktasınız. TÜSİAD-TÜRKONFED iş birliği ile yürütülecek bu özel çağrı paketi kapsamında, danışmanlık desteği alarak TÜSİAD SD² çağrı dönemine katılabileceksiniz. Mayıs-Haziran 2022 döneminde DDM çözüm ortağı ile yapılacak dijital olgunluk ölçümlemesi ve yol haritanızın belirlenmesi çalışması ile TÜSİAD SD²’de açacağınız çağrınız belirlenecektir. Temmuz-Aralık 2022 döneminde de TÜSİAD SD²’nin Teknoloji Kullanıcıları arasında yer alarak çağrı dönemine katılabileceksiniz.

Anketi dolduran şirketlerden DDM tarafından değerlendirilerek uygunluğu teyit edilen en fazla ilk 10 şirket bu paketten yararlanabilecektir. Katılımınızın uygun görülmesi halinde 27.000 TL + KDV paket bedelini ödemenizle DDM Destekli SD² Çağrı Paketi kapsamında danışmanlık hizmeti alımınız ve çağrı dönemine katılımınız kesinleşecektir.

Anketin ve anket içeriğinin tüm hakları TÜRKONFED'e aittir. Bu anket izin alınmadan yayımlanamaz, çoğaltılamaz. Anketin tam ve doğru şekilde doldurulması başvuruyu yapan firmaların sorumluluğundadır.

Eksik bilgi verilmesi değerlendirme dışı tutulmanıza sebep olabilir. Verilen bilgilerin yanlış olduğunun tespiti, firmanın program dışına alınmasına sebep olacaktır.

Anketin sonuçlandırılması ve başvurulara ilişkin değerlendirme hakkı ve yetkisi TÜRKONFED’dedir.

Bu anketi doldurarak, başvuruda bulunmakla, ön eleme şartlarını kabul etmekte ve başvuruda bulunan teknoloji kullanıcısının yetkilisi olduğunuzu ve anketi tam ve doğru bilgilerle doldurduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca bilgilendirme yükümlülüğü kapsamında hazırlanan Aydınlatma Metni’ne ulaşmak için lütfen tıklayınız.